Feng shui vánočního stromečku

Vánoční stromeček je velkým a silným Feng shui symbolem. Ostatně advent i vánoce jsou plné symbolů a jde tedy o opravdu silně nabité období, což jistě sami vnímáte. Vánoční stromeček představuje jeden z hlavních symbolů vánoc a neměl by tedy v domácnosti, firmě, obchodě, provozovně chybět.

Podobně jako u jiných Feng shui symbolů hraje roli, kam a kdy symbol postavíte. Jedině včasnou a správnou změnou zajistíte kvalitní Feng shui.

Vánoční stromeček je natolik silným symbolem, že ovlivní další rok. Postavení stromečku v bytě je proto dobré rozumně zvolit a vědět, co stromeček ovlivní do následujícího roku.

Ebook je již vyprodaný.

1 comment

  1. Michaela

    Já už se moc těším :-) na e book,který jsem si co nejrychleji objednala,neboť jsem se nemohla dostavit na vánoční seminář.
    Čeká mě se synkem stěhování a Vánoce v novém bytečku. Budou to naše Vánoce a tak si je uděláme právě dle Vašich rad,aby se nám dařilo:-)
    Děkuji za e book!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>