Úplněk 24.7.2021

Víkendový úplněk ve Vodnáři přináší obdélníkovou konstelaci podrážděnosti a zlosti, do níž je zapojeno Slunce, Měsíc, Venuše a Jupiter. Základní konstelaci ovšem doplňují další aspekty, kdy Venuši doprovází Mars, zatímco Slunce a Měsíc doprovází Saturn s Plutem.

Konstelaci úplňku můžete pocítit jako nutkání k aktivitě, chuti něco prožít a zažít. Jelikož jsou do hry zapojeny planety Venuše a Mars současně, hlavním tématem budou vztahy, protiklady, hledání rovnováhy. Na druhou stranu právě zapojení Saturna a Pluta prozrazuje, že věci se nebudou vyvíjet tak snadno a lehce, jak byste si přáli. Vliv Jupitera v konstelaci působí jako zesilovač, který rozšíří vzdálenost obou polarit, které se budete snažit sjednotit.

Jinými slovy to znamená, že například budete mít chuť vydat se na pořádné dobrodružství a užít si výlet plný prožitků, ale na druhou stranu budete chtít den proležet u vody s hlavním prožitkem vychutnávání dobrot s hojností jídla i pití. Můžete pocítit chuť strávit všechen čas s někým, koho milujete, ale na druhou stranu cítíte, že byste potřebovali být o samotě sami se sebou. Dokonce si můžete všimnout, že vás představa samoty chvilkama až děsí. Budete toužit po hlubokém vztahu, stejně jako můžete cítit volání svobody, užívání si volnosti a nezávaznosti.

I když pocítíte hojnost možností, které se právě teď nabízí, ucítíte také vnitřní neklid, který vám znemožní si vychutnat jakoukoli volbu. Úplněk přináší nadbytek možností, které mohou mít podobu přání, tužeb, chutí nebo vnitřního pnutí až nutkání. Současně se však bude zdát obtížné vybrat, do čeho se pustíte, co prožijete, čemu věnujete čas nebo energii. Možností a příležitostí je jednoduše mnoho a další nápady stále přichází. Nedaří se zůstat v klidu, ani se naplno věnovat něčemu konkrétnímu.

Kvinkunxy tvořící hlavní konstelaci úplňku vrací ke zpracování záležitosti, které zůstaly otevřené. Opozice ukazují na napětí a konflikty, kdy proti sobě stojí dvě zdánlivě neslučitelné cesty, možnosti, okolnosti či záležitosti, které potřebujete vyřešit. Cílem nyní není najít viníka ani si sypat popel na hlavu. Cílem je vyléčit stará zranění, která začínají opět bolet a najít nová řešení či způsoby, jak překonat zdánlivě nepřekonatelné rozdíly, ať už mezi vámi a někým dalším, mezi vámi a vaším současným životem či minulostí, nebo mezi dvěma rozdílnými polaritami ve vás samotných.

Možná je na čase si uvědomit, že někdy se příliš křečovitě držíte něčeho, co se pouze bojíte pustit. I když právě to, čeho se pevně držte, už dávno nepotřebujete, nebo vás to, čeho se držíte, dokonce ničí, případně drží v minulosti a nedovoluje vám prožít život, který máte žít teď.

Chcete-li zlepšit a pročistit svůj život, naplno jít svou vlastní cestou, kterou měla vaše duše v plánu, rozvinout veškerý vlastní potenciál, ráda Vám pomohu. Probereme Váš osobní horoskop, nejdeme příčiny i řešení současných potíží, abyste mohli naplno rovinout své skutečné Já i svůj život. Napište mi na email zuzanamusilovaterapie@seznam.cz a najdeme termín pro čtení Vašeho horoskopu.

Líbí se vám článek?

  1. Připojte svůj komentář.
  2. Sdílejte jej s přáteli.
  3. Ohodnoťte nás hvězdičkami.
  4. DĚKUJEME.

Prosím, nekopírujte článek ani jeho části bez uvedení autora a zdroje. Děkujeme.

Ilustrační foto: www.shutterstock.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *