Konzultace

Konzultace je osobní práce se mnou, Zuzanou Musilovou. Mám vystudovanou psychologii na Univerzitě Palackého v Olomouci, získaný titul mistr Feng shui v Malajsii, jsem certifikovanou lektorkou jógy a meditace Sivananda Yoga, také jsem členem Astrologické společnosti ČR. Další psychologické vzdělání a výcviky mám z USA, zaměřené na práci s traumatem. Zuzana_Musilová

Konzultace shrnují osobní zkušenosti, vědomosti, poznatky a znalosti ze všech uvedených oborů. Máte-li trápení, životní problémy, nevíte si rady, potřebujete radu, nasměrování, osobní rozvoj, poznání sebe sama, zlepšení životní situace? Jsem zde pro Vás, abych Vám pomohla.

Konzultace Vám nabízí:

 1. Porozumění situaci

Nejdříve je třeba rozumět tomu, co se Vám děje a umět pojmenovat problém. Dokázat otevřít oči a podívat se problému do očí je prvním krokem k poznání i samotného řešení problému. Problémy totiž chodí ruku v ruce se svým řešením. Jen je možná sami nevidíte.

 1. Praktické kroky

Jakmile znáte svůj problém i řešení, konzultace Vás připraví na realitu. Krok po kroku se vydáme ke konečnému řešení, což přináší své zisky již od začátku. Budeme se učit, co potřebujete k tomu, aby se Váš život přiblížil k cíli nebo snu, který si přejete dosáhnout. Ať jde o zbavení se dluhů, nalezení práce, zlepšení finanční situace, úspěch ve sportu, úspěch v podnikání, upevnění vztahu s partnerem či cokoli jiného.

 1. Udržení se

Nejde jen o to, vyřešit problém. Cílem je naučit se žít tak, abyste zvládali životní výzvy bez závažnějších problémů. Všechny východní nauky kladou největší důraz na prevenci než na samotné léčení problému. Jde o to, že naučíte-li se čelit životu otevřeně, nemůže Vás zaskočit nebo ohrozit. Naučíte se dívat na svět, život, sebe sama novým způsobem, který povede k úspěchu, spokojenosti a naplnění.

Máte-li zájem se mnou osobně spolupracovat na svém životě, práci, úspěchu, napište mi přímo na můj email: zuzanamusilovaterapie@seznam.cz

Podmínka spolupráce:

Prosím, vezměte na vědomí, že změna či zlepšení Vaší situace záleží na práci nás obou. Do práce s Vámi dávám své maximum, ale nemohu činit kroky k dosažení zlepšení života za Vás. Nejlepších výsledků dosahuji s lidmi, kteří si změnu doopravdy přejí a následují kroky, které si během osobní spolupráce nastavíme. Jste-li připravení na změnu, čekám na Vás a těším se!

Balíčky konzultací

Níže najdete přehled konzultací a balíčků konzultací, které si můžete objednat. Konzultace mají rozsah od 1 hodiny do 4 hodin maximálně  v závislosti na typu spolupráce, kterou si vyberete.

V případě konzultací, které vyžadují přípravu (astrologické a Feng shui konzultace) nebo jsou náročné na čas (konzultace v rozsahu 2 – 4 hodiny), bude třeba uhradit zálohu předem.

V tuto chvíli máte všechny potřebné informace, stačí si tedy vybrat typ konzultace a objednat se na uvedeném emailu. Během práce s jinými klienty nemohu vyřizovat hovory, děkuji za pochopení. Brzy na viděnou.

Rychlá kontrolní konzultace

Potřebujete-li rychlou radu, probrat záležitost a získat náhled na celou situaci, zjistit možná řešení, potřebujete nestranný názor, může postačit Rychlá konzultace. Cena je 2000 Kč, délka 1 hodina.

Astrologická konzultace

Konzultace s horoskopem může být využitá pro důkladnější probrání problému (zdraví, práce, vztahy, peníze), a to na několika úrovních, z nichž si můžete vybrat:

 • Celoživotní nastavení – jaký přístup máte k dané záležitosti, jaké jsou vaše možnosti, hranice, na čem je dobré zapracovat, co rozvinout s co změnit.
 • Solar neboli narozeninový horoskop – horoskop zaměřený na období jednoho roku, a to vždy od Vašich astrologických narozenin v daném roce do dalších narozenin v příštím roce.
 • Tranzity – vlivy, kterým musíte čelit v daném období, nejčastěji v konkrétním měsíci. Víte, na co se připravit, jak si rozvrhnout jednotlivé kroky, kdy je nejvhodnější čas na přípravu a kdy na realizaci.

Cena za astrologickou konzultaci je 2000 Kč, délka 1 hodina.

Feng shui konzultace malá

Potřebujete-li probrat projekt stavby nebo rekonstrukce, je třeba zaměřit se na přípravné práce dříve, než začnete s realizací. Orientace domu, hlavního vchodu, rozvržení pokojů, vhodné umístnění kuchyně, koupelen, toalet, a ostatních.

Nebo se potřebujete dozvědět více o Feng shui, hledáte pomoc s praktikováním či porozuměním, jak Feng shui používat.

Malá Feng shui konzultace může zahrnovat:

 • Práci s půdorysem bytu, projektem stavby nebo návrhem rekonstrukce.
 • Vysvětlení Feng shui a vedení, jak Feng shui používat pro konkrétní problém nebo situaci.

Cena za malou Feng shui konzultaci je 2600 Kč za 1 hodinu, které většinou postačí k probrání základních dotazů. Délku konzultace je možné navýšit po domluvě.

Feng shui konzultace velká

Velká Feng shui konzultace probíhá přímo na místě, tedy u Vás doma nebo ve firmě. Může jí předcházet malá Feng shui konzultace, nebo může být naopak základem pro další spolupráci, kdy následují malé Feng shui konzultace.

Při velké Feng shui konzultaci se hledají skrytá rizika a problémy reálně v prostorech bytu, domu, firmy, apod. Vyměřuje se přesně prostor a dochází ke čtení energie daného místa.

Velká Feng shui konzultace může být využita také pro odborné Feng shui vyčištění a vysvěcení prostoru.

Cena velké Feng shui konzultace je 12000 Kč, délka v rozsahu 2 hodiny.

VIP den

VIP den je intenzivní osobní spolupráce vhodná pro nastartování života, zdraví, obchodu, vnitřního rozvoje. Jde o formu vitaminové bomby, kterou můžete nadopovat sami sebe a svůj život. Vytvoříme životní plán, podle něhož můžete postupovat dál.

VIP den má formu intenzivní osobní práce v rozmezí 4 hodin naplánované v uceleném bloku. Cena je 9000 Kč.

Možné kombinace a náplň VIP dne, z nichž si můžete vybrat:

 • osobní konzultace, astrologická konzultace, malá Feng shui konzultace
 • osobní konzultace, astrologická konzultace, jóga, meditace
 • osobní konzultace, jóga, meditace
 • osobní konzultace, malá Feng shui konzultace