Feng shui jako 1 odměna ze 3 v důležité věci

Tree of Spirit pomáhá dobré věci, jejíž činnost podporujeme. Léčbě traumatu u dětí. Trauma není vždy vidět na první pohled. Některé děti se na vás smějí, i když uvnitř pláčou. Dospělý člověk má možnost ovlivnit svou situaci, odejít, vyhledat pomoc, požádat o pomoc, léčit své trauma. Děti tyto možnosti nemají, a protože trauma u dětí se schová za symptomy, které s děsivou zkušeností nespojíte, máte pocit, že se dítěti nic zlého nestalo. Nicméně problémy se mohou kupit, symptomy přibývat a lidé najednou vnímají dítě jako problém.

Skutečnost je přitom jiná. Traumatizované dítě není problémové dítě. Jde o dítě s problémem, s nímž si neví rady. Někdy je těch problémů dokonce i víc nebo se daný problém opakuje případně stále trvá, neustává. Takovým problémem nemusí být nutně vždy jen fyzické týrání či sexuální zneužívání. Zhoubné typy traumatického stresu jsou i ty přehlížené, bagatelizované, které nejsou tolik vidět, ale o to víc jsou rozšířené. Může jít např. o:

 • psychické trauma (ošklivý rozvod rodičů, „komunikační boje“ mezi rodiči, odtržení od rodiče, časté nadávky, zesměšňování, urážení, svalování viny nebo zodpovědnosti za problémy rodičů na dítě, domácí násilí aj.),
 • existenční situace rodiny (chudoba),
 • zdravotní trauma (dlouhodobá vážná nemoc v rodině fyzická nebo psychická, opakující se bolestivé zdravotní zákroky dítěte, nemoc ohrožující život dítěte nebo funkčnost rodiny, aj.).

Léčba traumatu je dlouhodobá a nijak jednoduchá. Léčba traumatu není hrazena zdravotní pojišťovnou. Léčit trauma může jen specialista potřebující speciální a kontinuální vzdělání.

Neléčené trauma

Neléčené trauma rozvíjí symptomatiku. To jsou potíže, které se projeví a jsou následkem traumatu. Může jít o psychické potíže, velmi často chronické zdravotní potíže, neschopnost fungovat v dospělém životě co se týká vztahů s druhými, vycházení s penězi, starost o druhé, zejména o vlastní rodinu, ale také péče o sebe sama. Jeden sociální pracovník použil termín psychický mrzák. Ošklivé, přesto pravdivé.

Neléčené trauma se dál šíří. Když nevíte, jak se k ostatním chovat laskavě, s respektem, jak řešit problémy, jak zvládat těžkosti, ale naopak jste se v dětství naučili, že viník za vaše potíže je vždy někde poblíž a můžete si na něm vylít svou zlost, frustraci, neštěstí, neúspěch, strach, chováte se v dospělosti tak, jak jste se to naučili v dětství a traumatizujete své blízké, partnera, děti. Pak je i snadné pochopit celý cyklus šíření traumatu. Traumatizované dítě brzy zjistí, že dospělí mají obrovskou moc a můžou vše. Dokonce i to, za co jako dítě dostanete trest, zákaz nebo výprask. Dospělému se nic nestane. Mnohdy ještě sklidí uznání a obdiv okolí. Šílené, přesto pravdivé.

Každý může pomoct

Můžete pomoct i Vy. Zadejte si trvalý příkaz na jakoukoli částku a podpořte činnost Pro Terapie. Peníze jsou využity na léčbu traumatu dětí a činnost dobré věci. Zachráníte tím nejen zbývající dětství dítěte, ale také jeho budoucnost.

Dárcovský účet Pro Terapie: 286148894/0300

Odměna Vás nemine

Vaši finanční pomoc činnosti Pro Terapie rádi odměníme. Nejde jen o skvělý pocit, že jste se zapojili a podpořili dobrou věc. Když se rozhodnete pro stálou pomoc (nebo i jednorázovou) a zašlete na účet Pro Terapie částku ve výši 1000 Kč, zašleme Vám odměnu. E-book Feng shui na daný měsíc.

Získáte několik odměn najednou:

 1. Jednou z nich je skvělý pocit, že jste pomocníkem v nelehké činnosti s důležitým a užitečným cílem – zamezit další rozvoj a šíření traumatu.
 2. Druhou odměnou je e-book Feng shui na daný měsíc, kterou obdržíte od nás rovnou do svého emailu.
 3. Třetí odměnou je potvrzení o finančním daru, který si odečtete z daní. V tomto případě, prosím, napište na email Pro Terapie (proterapie@proterapie.cz), aby se s Vámi domluvili na informacích potřebných k vystavení potvrzení.

Stačí se tedy přihlásit k odběru Feng shui na daný měsíc (napište mi na email: zuzanamusilova@treeofspirit.cz, abych věděla, kam e-book zaslat) a zadat si trvalý příkaz na účet k zasílání finančního daru ve výši 1000 Kč na účet Pro Terapie, s variabilním symbolem 168. PDF s přehledem energií Feng shui pro daný měsíc se rozesílá vždy na začátku každého měsíce.

Je úžasné, když jedna skvělá věc pomáhá druhé. A Vy můžete být její součástí, stačí dva snadné kroky:

 1. Přihlásit se k odběru Feng shui na daný měsíc na emailu: zuzanamusilova@treeofspirit.cz
 2. Zadat si trvalý příkaz na částku 1000 Kč na účet Pro Terapie: 286148894/0300, variabilní symbol: 168.

Případně můžete činnost Pro Terapie podpořit kdykoli jakoukoli částkou zaslanou na uvedený účet (bez variabilního symbolu).

Na nic nečekejte a jednejte, klidně teď hned. Dárcovský účet Pro Terapie: 286148894/0300

Líbí se vám článek?

 1. Připojte svůj komentář.
 2. Sdílejte jej s přáteli.
 3. Ohodnoťte nás hvězdičkami.
 4. DĚKUJEME.

Prosím, nekopírujte článek ani jeho části bez uvedení autora a zdroje. Děkujeme.

Ilustrační foto: www.shutterstock.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *