Superúplněk 26.5.2021

Úplněk otestuje víru a sílu přesvědčení. Hlavními doprovázejícími aspekty jsou kvadratura Luny na Jupitera a současně postavení Merkura a Venuše v kvadratuře na Neptuna. Konstelace tak varuje před sklonem podléhat podvodům, lžím a iluzím. Vliv pocítíte po psychické stránce jako zhoršení již existujících psychických problémů, zejména deprese. Mezi symptomy pro dny kolem superúplňku budou nejsilnější nevyrovnanost a nervová únava.

Problém představuje také neschopnost rozlišovat mezi pravdou a lží, mezi tím, co je skutečné a co nepravé. Chybějící slova znesnadní komunikaci, protože bude obtížné sdělit, jak se cítíte, co prožíváte, ale také co potřebujete. Mysl rozehraje záludnou hru plnou zvratů, falešných představ, iluzí propletenou s nerealistickými přáními.

V ohrožení budou vztahy, jelikož lidé snadno podlehnou svodům a představě kouzelné lásky, neutišitelné touhy. Pravost se lehce zamění za sen, který se rozplyne, jakmile odezní úplňková konstelace. Nenasytnost bude živit touhy a přání, o která ve skutečnosti vůbec nestojíte. Přehnané sebevědomí, ješitnost spolu s někdy až manickým optimismem budou chtít urvat co nejvíce pro sebe, bez ohledu na to, zda danou touhu ukojit chcete vy sami. Za okamžik totiž rychle změníte názor, náladu, postoj i přání, a můžete chtít něco zcela jiného.

Snažte se udržet v paměti své standardy, hodnoty, priority. Neslevujte. Buďte nyní vybíraví spíše, než abyste brali cokoli, co se naskytne, ať už půjde o lidi, věci, názory nebo prožitky.

V těchto dnech bude mnoho věcí zkreslených, překroucených a zahalených do tajemných lží. Ideální prostředí pro kriminální živly, nečestné úmysly, zradu a následné zklamání, energetické upíry.

Odložte proto důležitá rozhodnutí, vše dobře promyslete, vyžádejte si názor odborníka. Hlavně se nenechte vtlačit do situace či vztahu, kterému jste se vždy chtěli vyhnout. Nenechte si vnutit nic, co jste dříve nepotřebovali. Můžete se k nabídce vrátit za 2-3 týdny a s jasnější myslí vše znovu zvážit.

Líbí se vám článek?

  1. Připojte svůj komentář.
  2. Sdílejte jej s přáteli.
  3. Ohodnoťte nás hvězdičkami.
  4. DĚKUJEME.

Prosím, nekopírujte článek ani jeho části bez uvedení autora a zdroje. Děkujeme.

Ilustrační foto: www.shutterstock.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *