Feng shui vánočního stromečku

Současná doba vyžaduje speciální přístup. Výhodu má každý, kdo může využít vlivu energií tak, aby si vytvořil ochranný štít v nelehké době a připravil lepší podmínky, které pomohou přestát náročná období bez ztrát. Jedním ze speciálních přístupů je právě Feng shui. Čínská nauka využívající znalosti energií, vlivů a změn okolností k udržení harmonie, štěstí, zdraví, prosperity a naplněných vztahů.

Připravte se na vánoce podle Feng shui. Aktivujte si skvělou energii a vpusťte ji do nového roku 2022. Když víte, jak na to, není najednou nic jednoduššího.

Ebook plný informací, co aktivuje a přinese vánoční stromeček v jednotlivých sektorech. Feng shui vánočního stromečku obsahuje také doporučené dekorace a barvy pro jednotlivé sektory.

Dovolte nejkouzelnějšímu období v roce učinit zázrak pro Vás, Vaši rodinu či firmu a připravte si skvělý další rok 2022.

Feng shui

Dobrá, pozitivní energie přichází, když ji správně aktivujete. Feng shui se věnuje právě pohybům a změnám energií v prostoru, díky čemuž dokáže určit nejlepší energii stejně jako nejhorší, které je rozumné se vyhnout a neaktivovat, protože by přinesla neštěstí, nemoc, finanční ztráty, značné starosti, nepřátelství a zášť od lidí kolem Vás nebo další nepříjemnosti.

Energie, kterou máte doma nebo ve firmě, ovlivňuje, jak se Vám daří v oblasti zdraví, vztahů, financí, práce. Vánoce jsou nesmírně silné období plné světel, ozdob a energie. Potřebujete vědět kde a jak správně aktivovat přesně to, co si přejete mít ve svém životě, ať už je to láska, zdraví, peníze, přátele nebo třeba i pocit bezpečí.

K tomu vám stačí jediné: ebook Feng shui vánočního stromečku, kde najdete všechny důležité informace pro celé období adventu a vánoc.

Dobrý skutek pro dobrou karmu

Navíc uděláte dobrou věc a podpoříte skvělou práci neziskové organizace Pro Terapie, která pomáhá dětem, dospívajícím i dospělým lidem, kteří prožili trauma. Vaše finanční dary mohou zajistit terapii zdarma dítěti, které ji potřebuje, nebo podpoří práci na změnách zajišťujících práva a ochranu dítěte, změnách sociálního systému i podpory rodiny. A dobré skutky napomáhají dobré karmě, tedy i dobré energii, která Vám zajistí šťastný a spokojený život.

Jedním ebookem získáte tolik úžasného. Na nic víc už nečekejte, napište na email zuzanamusilovaterapie@seznam.cz, abych věděla, kam poslat ebook (na kterou emailovou adresu) a pošlete částku v minimální výši 500 Kč na účet Pro Terapie 286148894/0300. K platbě můžete přidat poznámku vánoce 2021 a variabilní symbol 202112. Ebook Feng shui vánočního stromečku Vám zašlu po uhrazení na Vámi uvedený email.

Pomáhejte pravidelně

Můžete samozřejmě podpořit činnost Pro Terapie i vyšší částkou, nebo si rovnou nastavte trvalý příkaz, abyste mohli Pro Terapii podporovat i během roku. Na každou zaslanou částku 1000 Kč a více dostanete potvrzení o finančním daru a ještě ušetříte na daních. Pro tyto případy, prosím, napište na proterapie@proterapie.cz, kde se s Vámi domluví dál, aby Vám mohli vystavit potvrzení o finančním daru. Všem pomocníkům i milovníkům Feng shui tímto děkuji.

Líbí se vám článek?

  1. Připojte svůj komentář.
  2. Sdílejte jej s přáteli.
  3. Ohodnoťte nás hvězdičkami.
  4. DĚKUJEME.

Prosím, nekopírujte článek ani jeho části bez uvedení autora a zdroje. Děkujeme.

Ilustrační foto: www.shutterstock.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *