Feng shui

Feng shui o vás může vypovědět mnohem víc, než si sami myslíte. Především ukáže, jak jste na tom právě teď ve svém životě. Případně kam směřujete, o co usilujete. Nejen to. Dokonce i lokalita, v níž žijete, o vás mnohé vypoví.

Feng shui analyzuje prostor, a to nejen prostor vašeho domova, ale i okolí domu. Prozradí, co z fyzického prostředí vás podpoří, co vám způsobí problémy, co vás zabrzdí nebo dokonce zablokuje.

V případě, že chcete Feng shui používat, je třeba být flexibilní a otevření. Feng shui je o změně, proto není možné používat Feng shui a nedělat změny. Duchovní principy platné i ve Feng shui zdůrazňují nutnost nelpět.

Nelpět znamená nedržet se zuby nehty něčeho, co nefunguje. Co vám spíše škodí, než aby vám pomáhalo. Je obtížné naučit se pouštět a otevírat se novým věcem, ale o tom je celý život. Proto Feng shui tolik miluji. Feng shui je o životě v nejčistší podobě.

Feng_shui_článekChcete-li se aktivovat a začít žít, začněte kolem sebe. Nejdříve nabijte životem svůj domov a ani nepostřehnete, jak se to stalo, ale najednou si uvědomíte, kolik se ve vašem životě změnilo k lepšímu.

Bohužel to platí i naopak. Jestliže se budete držet, lpět na nefungujícím prostředí, špatné Feng shui vás od života odřízne. Místo radosti se kumulují starosti, místo uvolnění problémy, místo lásky hádky a odpor, atd.

Dejte šanci životu, dejte šanci Feng shui. Především si však zasloužíte šanci vy!

Líbí se vám článek? Sdílejte jej s přáteli nebo přidejte komentář:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *