Feng shui na měsíc

Přehled energií na daný měsíc. Co přinesou jednotlivé zóny v bytě, domě? Bude Feng shui v určitém měsíci spíše klidné nebo energie způsobí problémy? Jak se proti nepříjemným vlivům bránit?

Energie je hlavním materiálem, s nímž Feng shui pracuje. Jak potvrzují vědci, energie je v pohybu, stále se mění, přesouvá se a dokonce vyvádí nejrůznější kousky. V podstatě všechno kolem nás je jen čirá energie.

Feng shui učí, jak co nejefektivněji reagovat na změny energie. Feng shui mistři již před mnoha staletími vysledovali, že energie se mění v balíčcích, v tzv. cyklech. V praktickém Feng shui se nejvíce pracuje s ročním a měsíčním cyklem. Pracujeme s prostorem s ohledem na změny energie z měsíce na měsíc a z roku na rok.

Aktualizovat své domácí nebo pracovní Feng shui můžete s ebookem Feng shui na daný měsíc, který najdete vždy v rubrice Prostor, Feng shui nebo na stránce ebook. Přihlásíte-li se k odběru newsletteru, budete dostávat oznámení o novém ebooku Feng shui na daný měsíc přímo na email.

Feng shui na daný měsíc vám pomůže nejen rychle reagovat na změny ve Feng shui, tedy rozvržení energií v prostoru, ale pomůže vám i co nejvíce z Feng shui získat. Zůstává-li vše neustále stejné, jste vydáni napospas životním událostem, na které nemůžete být připraveni. Nejste-li připraveni a nevíte, zda je dobrý čas na změnu práce, svatbu, žádost o půjčku nebo naopak nevíte, kde číhá energie podvodníků, hádek nebo nemoci, je opravdu těžké účinně ochránit sebe a svůj majetek či např. využít příležitost.

Jak můžete každý měsíc aktivovat dobré Feng shui?

1. Interiér

Je-li Feng shui v bytě, v kanceláři, ve firmě aktuální, můžete z Feng shui využít hodně. Změny se projeví opravdu rychle. Někdy stačí vědět, kam přesunout oblíbené křeslo, kde rozsvítit světlo, kde naopak zhasnout, kterému místu se raději vyhýbat a kde být co nejvíce.

2. Elementy

Podobně si můžete každý měsíc pohrát s elementy a využít jejich vliv podle aktuálního nastavení energií. Možná vás samotné překvapí, kolik například budete potřebovat v daném měsíci elementu dřeva anebo že elementu země je tak málo. Podle uvedeného příkladu bude třeba více aktivovat a vyléčit energii prostoru s pomocí elementu dřeva a vyhnout se většímu zpomalení, které přináší element země.

3. Symboly

V neposlední řadě můžete využít sílu symbolů, které doma máte. I symboly potřebují každý měsíc jiné místo podle toho, jak se energie v prostoru změní. Díky přestěhování symbolu, elementu, často používaného křesla, apod. zajistíte živé Feng shui a maximální užitek z jeho praktikování. Váš oblíbený slon pro štěstí vás podpoří na místě plném dobré energie. Ochranný talisman nebo domácí ochránce vás naopak nebude moci dobře ochránit, pokud nebude působit v místě zasaženém záludnou, nepříjemnou nebo i nebezpečnou energií.

 

Všechno je o změně a Feng shui učí, jak se změny nebát, ale jak ji co nejvíce využít pro svůj průspěch. Díky praktikování Feng shui na daný měsíc sami brzy zjistíte o kolik jste se stali pružnějšími, flexibilnějšími, produktivnějšími, šťastnějšími.

 

Jak se dozvíte co, kdy, jak ve Feng shui změnit?

Vše se dozvíte ve stručném přehledu Feng shui na měsíc. Po zakoupení e-booku Feng shui na daný měsíc jej dostanete přímo do Vašeho emailu. Cena ebooku Feng shui na daný měsíc je za symbolických 108 Kč.

Feng_shui_na_září_2015

Líbí se vám článek? Sdílejte jej s přáteli nebo přidejte komentář:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *