Symboly ve Feng shui

Pokud se chcete věnovat Feng Shui musíte vědět, že jádrem Feng shui je práce s energií a srdcem Feng shui je práce se symboly. Symboly jsou duší Feng shui, která dává celému učení život. Pokud někdo říká něco jiného, mýlí se. Vše, co souvisí s Feng shui, vše, s čím Feng shui pracuje, je symbolika.

Feng shui má symboly pro zdraví, lásku, peníze, práci, úspěch a mnoho dalších. Symbolicky využívá vlivů a energie z celého vesmíru, všech vlivů, které jsou kolem nás a v interakci s námi, abychom dokázali vytvořit život podle svých představ. K tomu se využívají symboly.

Pokud se naučíte řeči symbolů, naučíte se řeči Feng Shui. Symboly jsou archetypální řečí, kterou mluví naše Symboly Feng shuiduše.

Symbolem může být cokoli – předmět, barva, tvar, písmeno, číslice, jídlo, oblečení, cokoli. Používání symbolů je jako používání kódu, který funguje na jiných vibracích, než které je člověk schopný vnímat svými smysli. Přesto mu rozumí duše i vesmír.

Každý by chtěl žít podle svých snů a představ, každý by chtěl mít peníze a být zabezpečený, každý by si přál být milovaný a sdílet život s partnerem. K tomu slouží Feng shui, k tomu slouží symboly Feng shui. Používejte je a začněte si utvářet život, o kterém sníte.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej s přáteli nebo přidejte komentář:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *