Feng shui symbol zdarma

Web Tree of Spirit vznikl, aby inspiroval a pomáhal. Tomu odpovídá i naše akce, která má za cíl zlepšit kvalitu vašeho Feng shui. Akce je jednoduchá – můžete získat Feng shui symbol zdarma.

Stačí málo. Připište komentář pod článek v podobě vlastní zkušenosti, otázky, názoru, reakce, pocitu, dojmu, vlastní rady, apod..

Čím více komentářů, tím větší šance, že právě vy budete vybrán/a a obdržíte od nás Feng shui symbol zcela zdarma.

Na e-shopu Feng Shui Terapie nabízíme exkluzivní a originální Feng shui symboly. Symbol, který obdržíte, bude právě z uvedeného originálního Feng shui e-shopu.

Komentáře můžete psát pod křestním jménem, celým jménem nebo přezdívkou. Je nutné uvést pouze email, na kterém vás budeme moci zastihnout, pokud právě vy budete vybrán/a v naší akci Feng shui symbol zdarma. Email nebude zobrazen u komentáře.

Prosím, berte na vědomí, že vulgární, urážející, nesmyslné, apod. komentáře nebudou uveřejněny a nemohou se zúčastnit akce Feng shui symbol zdarma. Feng shui symbol může obdržet pouze autor uveřejněného komentáře.

Řekněte o akci Feng shui symbol zdarma i vašim přátelům a sdílejte informace o akci.

6 comments

 1. Jana

  Dobrý den, Zuzko,
  mám dotaz, zda je příchod nového roku také vhodná doba k redukci věcí v domácnosti. I když neváhám věci vyhodit, stále mám pocit, že moje úložné prostory jsou nedostačující a občas hlavně knihy přetékají z polic. Existuje nějaký “fígl”, jak poznat, že mám knihu poslat do světa? Chodím do knihovny, ale občas mám pocit, že musím nějakou knihu vlastnit. Pak ji někdy ani nepřečtu a schovávám na někdy.
  Děkuji moc a přeji hodně úspěchů.
  Jana

  • Zuzana Musilová
   Author

   Dobrý den, Jano,

   je nutné zachovat tok energie, což také znamená, že když přinášíte věci domů, měly by některé naopak postupně odcházet, aby uvolnily místo nově příchozím. Jinak dojde k přeplnění bytu a ucpání toku energie. Výsledkem jsou problémy, které vnímáte, jako že něco nefunguje, něco ve Vašem životě přestalo jít, zastavilo se. Může jí o práci, peníze, vztahy, nebo dokonce zdraví.

   Co se týká knih, jde o symbol moudrosti a vědění. Nepíšete, o jaký druh knih se jedná, zda o beletrii, odbornou literaturu, motivační, seberozvojovou, apod. V knihách většinou člověk hledá odpovědi, rady, porozumění, inspiraci.

   Je však třeba si uvědomit, že je velký rozdíl mezi sběratelstvím, hromaděním a mezi používáním, praktikováním. Čím více knih se Vám začne hromadit a proudit domů, tím více jde o známku potřeby nalezení odpovědi, nasměrování, místa v životě či ve světě.

   Doporučuji upřímnou a odvážnou Feng shui očistu zaměřenou na informace, které shromažďujete. Očistu můžete rozšířit i na své aktivity, pokud navštěvujete místa, kde čerpáte stále nové a nové informace. Tyto aktivity i sbírku knih zeštíhlete, abyste vytvořila prostor pro skutečnou práci.

   Zmíněná práce spočívá v obrácení pozornosti dovnitř. Nehledejte venku, je čas zaměřit se dovnitř. Váš byt Vám ukazuje, že je čas začít se věnovat skutečně sama sobě, svému nitru, své duši a mysli. Pravděpodobně nějaký čas potrvá, než vybudujete cestu sama k sobě, do svého nitra. Jak píšete, Vaše úložné prostory jsou nedostačující a jako příklad uvádíte právě knihy, které občas přetékají z polic.

   Jakmile začnete objevovat své opravdové Já, začnete spolu s ním odhalovat i vnitřní moudrost, najdete odpovědi, získáte vedení. Když budete mít dostatek vytrvalosti, odhodlání, kuráže, můžete jen získat.

 2. Michaela

  Dobrý den,

  chtěla bych touto cestou mooooc poděkovat za získaný feng shui symbol zdarma.

  Udělal mi velikou radost, symbol již našel i své místo a těším se na jeho sílu:-)

  Určitě i nadále budu číst tyto úžasné články a pokud budu mít nějakou zkušenost, napíši.

  Krásné dny přeji,

  Michaela

  • Zuzana Musilová
   Author

   Dobrý den, Michaelo,

   jsem ráda, že Vám zaslaný Feng shui symbol udělal radost.
   Přeji hodně štěstí a růst financí, které zaslaný Feng shui symbol podporuje.

 3. Dana

  Dobrý den,

  zajímám se o duchovno již několik let a pracuji s energiemi. Je to úžasná věc a jelikož pracuji s lidmi a energií finanční , tak mě to dost pomáhá jim porozumět.Také jsem začala se zajímat o Feng shui a hodně mě to zaujalo a pomáhá mě to se rozvíjet.
  Přeji všem krásný den
  Dana

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *