Feng shui vánočního stromečku

Vánoční stromeček je velkým a silným Feng shui symbolem. Ostatně advent i vánoce jsou plné symbolů a jde tedy o opravdu silně nabité období. Vánoční stromeček představuje jeden z hlavních symbolů vánoc a neměl by v domácnosti, firmě, obchodě, provozovně chybět.

Podobně jako u jiných Feng shui symbolů hraje roli, kam symbol postavíte. Jedině včasnou a správnou změnou zajistíte kvalitní Feng shui.

Vánoční stromeček je natolik silným symbolem, že ovlivní další rok. Postavení stromečku v bytě je proto dobré rozumně zvolit a vědět, co stromeček ovlivní do následujícího roku.

Ebook Feng shui vánočního stromečku

V ebooku Feng shui vánočního stromečku najdete informace, co aktivujete vánočním stromečkem, když jej postavíte do některého z devíti sektorů, které jsou v ebooku označené světovými stranami. Díky tomu nemůže dojít k chybě v určení jednotlivých sektorů v bytě, v místnosti nebo v daném prostoru.

Feng shui vánoc 2016

Během vánoc v letošním roce bude obzvláště důležité sledovat vánoční osvětlení. Jde o osvětlení vánočního stromečku, světelné dekorace, svíčky i adventní svícny. Informace, kde vánoční osvětlení v bytě použít, abyste co nejlépe podpořili rok 2017, najdete v ebooku.

Informace v ebooku jsou formulovány jasně, stručně a konkrétně, aby se v nich každý snadno zorientoval a mohl se podle nich řídit při sestavování Feng shui vánoc i vánočního stromečku.

Ebook je již vyprodaný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *