Jaký mám dar?

Životní spokojenost závisí na tom, do jaké míry dokážeme být ve spojení sami se sebou. To znamená, jak dokážeme projevit své pravé já. Umíte ukázat světu svou pravou tvář? Čím přispíváte světu? To jsou otázky, které vás zaručeně dovedou k životní spokojenosti.

Každý člověk je něčím obdařený. Jde o štěstí, kterým člověk oplývá. Energie, která z vás doslova tryská. Někdo může druhým pomáhat přes finance, jiný je dokonalým učitelem dětí, někdo peče vynikající chleba. Každý má svůj dar.

Najdete-li svůj dar a začnete ho žít, budete tím nejlepším, co svět potřeboval. Je to jednoduché. Díky daru se dostanete do harmonie sami se sebou, budete spokojenější, vyrovnanější, šťastnější. Čím víc takových lidí bude, tím šťastnější bude svět.Jaký je můj dar? - článek

Že to tak ve světě zrovna nevypadá? Možná to bude tím, že mnoho lidí tápe a neví, co je jejich dar.

Jak poznat, jaký mám dar? Začněte poznávat sami sebe. Doopravdy, upřímně, otevřeně. Začnete zjišťovat, co vám dělá radost, stejně jako co vás dělá šťastným. Jde o zvláštní druh pocitu štěstí. Není to štěstí, které přináší úlevu, že se něco povedlo, nebo jste se něčemu vyhnuli. Jde o pocit štěstí, který je daleko intenzivnější, větší a lehčí.

Svůj dar poznáte podle pocitu štěstí, který je tak velký, že nakazí i všechny lidi kolem vás.

Svůj dar poznáte podle toho, že z vás dělá lepšího člověka.

Svůj dar poznáte podle přínosu, kterým je pro vás i pro ostatní.

Vaším darem může být cokoli. Vařit, stavět, mluvit, pečovat, učit, uklízet, řídit, motivovat, cvičit, tančit, malovat, budovat, tvořit, řešit, pěstovat, cokoli.

Váš dar přijde zevnitř. Pomůže vám stát se lepším člověkem a svět udělat lepším místem pro život ostatním.

Napište do komentářů, jaký je Váš dar? Případně nám pošlete email ve formě článku. Ten nejinspirativnější uveřejníme jako článek na našem webu. Může jít i o někoho jiného, o kom si myslíte, že našel a žije svůj dar.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej s přáteli nebo přidejte komentář:

1 comment

  1. Marek Zamecnik

    Dobrý den od malička ziju takřka na sebe a tak ve svich 26let mam za sebou sytuaci kde nikdo za cely zivot a nebo to viděli jen v televizi a proto se domnívám ze mam dar protoze kamkoliv přijdu skym se bavím sem na úrovni jeho inteligence nikdy se nesnažim ponizovat jeho inteligenci a zařadím se na jeho levél a potom po par dnech uz me takřka každy uctívá protoze co ja mluvím ma váhu logiku a smysl a příběh a každy chce byt jako ja ale muj zivot je ze doposavad sem chudý a ziju sem tam nahoru a dolu ale všichni si mysli jak mam svůj zivot pod kontrolou ano mam ale jinak než si mysli ja sem člověk co vytváří lidem okolo sebe životní rozhodnutí a situace a to ve všech směrech ale sám si poradit neumím nebo sem snad natolik na myšlenky ze vim ze mužů ale nechci?chci byt ten nejlepsi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *