Úplněk 24.6.2021

Ve čtvrtek nastává úplněk v Kozorohu. Konstelace úplňku je harmonizována sextilem s Jupiterem, díky čemuž dny kolem úplňku budou prostoupeny štěstím, vstřícností, optimismem a dobrou náladou. To je dobře vzhledem k zatmění slunce, které přineslo na delší čas lži a dezinformace. V současné chvíli navíc působí také další nepříznivé aspekty. Jedním z obtížných aspektů je Venuše kvadratura Pluto a druhým Saturn kvadratura Uran.

Postavení Jupitera přinese více klidu a díky tomu také posílí důvěru v druhé stejně jako v sebe sama a vlastní schopnosti. Pomůže vyjasnit nesrozumitelné či zmatené pocity, zlepší fyzickou kondici, což zmírní některé zdravotní potíže nebo pomůže rychleji se zotavit z nemoci. Jupiter přinese pocit, že vše se vrací do normálu, na který jste byli dříve zvyklí. Vše se bude zdát být v pořádku, což vám umožní se uvolnit, relaxovat a užívat si nadcházející dny.

Budete moci vyrazit za přáteli, které jste dlouho neviděli nebo vycestovat a navštívit rodinu, pokud nežijete poblíž. Následující dny je dobré využít na schůzky a setkání nejrůznějšího druhu, protože můžete potkat někoho, kdo bude důležitý pro váš život. Nemyslím přímo v romantickém smyslu, spíše někoho, kdo vám dokáže pomoct ve věci duchovní, seberozvojové, psychické, nebo také obchodní či právní.

Pokud jste plánovali zveřejnit, prezentovat svůj projekt či uvést na trh novou službu, produkt, může být správný okamžik nyní. Je čas posunout své hranice, zkusit něco nového, cestovat, setkávat se a seznamovat se se zajímavými nebo vlivnými lidmi.

Romantická oblast partnerských vztahů na tom bude ovšem trošku jinak. Venuše v kvadratuře s Plutem upozorňují nejen na nepříjemnosti v lásce a milostných vztazích, ale především na hlubší, temnější a nebezpečnější tendence. Mezi nejmenší problémy se budou řadit žárlivé scény doprovázené skrytými i zjevnými kontrolami (telefonu, smsek, emailu, sledování až pronásledování partnera). Nutno podotknout, že ne vždy půjde o neopodstatněná podezření, proto je třeba se připravit na odhalení nevěry.

Psychicky devastujícím projevem konstelace může být manipulace s partnerem, ale také jeho ponižování, zesměšňování, vulgární nadávání. Konstelace symbolicky působí jako černá díra, která vysaje všechnu lásku a krásu ze vztahu. V krajních případech se může aspekt projevit ve své extrémní rovině jako brutalita a sadismus.

Lidé, kteří nežijí ve vztahu pocítí aspekt Venuše-Pluto jako silnou přecitlivělost, zejména emocionální, např. v pocitu osamělosti nebo v zesílené touze po vztahu, lásce či sexu. Můžete si snadněji všimnout a pocítit absurditu života i světa, stejně jako se může objevit pocit nesmyslnosti a bezradnosti ve smyslu, jak správě prožít život.

Bohužel, nepříznivý aspekt Saturn-Uran potvrzují tendence k bezcitnosti, krutosti a neštěstí. Náročné až vyhrocené spory, omezení a nesvoboda jsou průvodními jevy aspektu.

Jupiter v konstelaci s úplňkem je tedy skutečným požehnáním a štěstím, které nám pomůže odpočinout si od náročných událostí, které ne vždy můžeme ovlivnit. Na druhou stranu pomůže nejen načerpat novou sílu, ale také pustit se do změn, na které jste se připravovali. V následující zhruba 2 týdnech budete mít možnost nejen rozjet skvělý marketing, ale i navázat spolupráci či vztahy s lidmi, kteří vám pomohou s realizací vašich plánů, přání nebo vytoužených změn, ať se týkají podnikatelské, kariérní, zdravotní nebo psychické či duchovní a seberozvojové záležitosti.

Chcete zjistit, jaké konstelace ovlivňují aktuálně Vás, váš život, práci, vztah, finance nebo zdraví? Objednejte se na konzultaci – napište mi na email zuzanamusilova@treeofspirit.cz a domluvte si co nejdříve svůj termín. Když člověk rozumí díky lepším informacím tomu, co se děje, co současné situace nabízí a čeho se naopak vyvarovat, má bezkonkurenční výhodu. Nečekejte, objednejte si termín konzultace a získejte výhodu nad ostatními.

Líbí se vám článek?

  1. Připojte svůj komentář.
  2. Sdílejte jej s přáteli.
  3. Ohodnoťte nás hvězdičkami.
  4. DĚKUJEME.

Prosím, nekopírujte článek ani jeho části bez uvedení autora a zdroje. Děkujeme.

Ilustrační foto: www.shutterstock.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *