Novoluní 23.4.2020

Novoluní přináší změnu, ale ne zrovna očekávanou. Přichází další náročná konstelace. Změny mohou mít různý charakter, ale vždy zasáhnou život člověka. Nov varuje před rozbitím rodiny formou odluky nebo rozvodu, dále před nadměrným riskováním a neuváženým jednáním. Vláda může opět zasáhnout do vašeho života, bez možnosti se bránit nebo odvolat. Změny se však mohou dotknout také finanční a materiální stránky, neboť konstelace upozorňuje na šířící se chudobu. Vše bude doprovázeno pesimistickými vyhlídkami, depresivními stavy, pocitem méněcennosti a strachu. Vše navíc povede ke snížení vitality.

Konstelace novu tedy ukazuje na velký nárůst napětí ve společnosti, v rodinách i v jednotlivcích. Snaha reagovat může vyprovokovat zbrklé, impulzivní jednání, které však povede spíše ke ztrátám než k ziskům. Mohou nastat nečekané změny vývoje situace, bohužel však spíše k horšímu. To platí zejména ve spojení s impulzivními reakcemi a neuváženým hazardováním, které budou mít neblahý vliv na váš další život. Agresivní reakce způsobí např. nehody a další chaos.

Pocity, které nov zesiluje, jsou frustrace, osamělost, izolace, deprese. Při jednání s úřady patrně narazíte na problémy a zklamání, které mohou prohloubit aktuální ztráty. Po pracovní stránce můžete narážet na kritiku a potíže. Budete mít pocit, že dosáhnout čehokoli je stále obtížnější. Přesto není dobré prokrastinovat, odkládat povinnosti, protože ty nezmizí, ale přihlásí se později, ovšem mohou mít už podobu problémů. Nov varuje před nechtěnými změnami a upozorňuje nás, že očekávané pozitivní změny budou blokovány.

Doporučení vyplývající z novoluní je být opatrný, rozumný, trpělivý, nepodlehnout impulzivním popudům a neriskovat. Je třeba pilně, odhodlaně, současně s vírou usilovat o zlepšení celkové situace. Snažte se udržet koncentraci, nenechat se rozptýlit, vytočit, nebo ztratit trpělivost. Není dobré přehnaně reagovat, naopak se ukáže velmi prospěšný dobře promyšlený, metodický postup a tendence popřemýšlet dříve, než se rozhodnete jednat.

Líbí se vám článek?

  1. Připojte svůj komentář.
  2. Sdílejte jej s přáteli.
  3. Ohodnoťte nás hvězdičkami.
  4. DĚKUJEME.

Prosím, nekopírujte článek ani jeho části bez uvedení autora a zdroje. Děkujeme.

Ilustrační foto: www.shutterstock.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *