Úplněk 7.5.2020

Úplněk zesílí emocionalitu. Budete reagovat velmi citlivě, emocionálně, přehnaně. Rozum bude stát v opozici k pocitům, a proto nebude jednoduché svým náladám rozumět nebo je vědomě ovládat. Zesílí tendence ke lžím a pomluvám. Povrchní snaha oslnit se bude drát do popředí s jízlivostí, ostrostí a krutostí, i když může být vše řečené korunované úsměvem. To je také důvod, proč bude obtížné vysvětlit, co je špatně. Budete vnímat pouze divnou pachuť a pocit, že je to všechno nějak špatně.

Jedovatost a kousavost bude doplněná sklonem přehánět. Bude se šířit hodně zlých slov i zlosti. Bude třeba pohlédnout pod povrch, abyste za zdánlivě bezstarostnou maskou uviděli pravdu. Konstelace úplňku varuje před zradou, zklamáním, nevěrou. Momentálně se jako velmi rizikové ukáže někomu věřit, protože před vámi může skrývat pravdu. Snadno si teď také nechat namluvit kde co, uvěřit prázdným slibům a podlehnout dojmu, že se vám plní přání.

Navíc úplněk přinese silnou sexuální touhu, kterou bude těžké utišit. I to přispěje ke zmatkům ve vztazích, které se ještě víc zamotají. Pod vlivem úplňku lehce podlehnete svádění, ani si neuvědomíte, že to není doopravdy. Opravdové vztahy budou odstavené bokem. V podstatě touha bude přehlušovat skrytou chuť po životě, svobodě, radosti, volnosti. Je jednodušší otupit smysly, opít rozum, abyste se teď přiblížili k vytouženým, ale potlačeným pocitům.

Pokud však přesto budete chtít získat to nejdůležitější, co konstelace úplňku přináší, nevyhýbejte se silným citům a ponořte se do hlubin sebe sama. Nenechte se poblouznit cizími řečmi, sliby, zdánlivým zájmem a hraným porozuměním. Snažte se odhalit pravdu v sobě. V současných dnech to bude těžší než jindy. Na druhou stranu je důležité hájit pravdu i době, kdy se ostatní nechají snadnou svést, poblouznit, až ztratí to nejdůležitější, sami sebe.

Líbí se vám článek?

  1. Připojte svůj komentář.
  2. Sdílejte jej s přáteli.
  3. Ohodnoťte nás hvězdičkami.
  4. DĚKUJEME.

Prosím, nekopírujte článek ani jeho části bez uvedení autora a zdroje. Děkujeme.

Ilustrační foto: www.shutterstock.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *