Úplněk 2.9.2020

Úplněk nastává v harmonické konstelaci s Uranem, což je po delší době dobrá zpráva. Hlavním projevem úplňku bude rychlý a nečekaný úspěch, sebevědomí, radost, uvolnění a nové vyhlídky.

Energii úplňku můžete pocítit, jako kdyby vám do žil někdo nalil novou krev. Pocit svěžesti, lehkosti, svobody. Jako kdyby spadlo velké břemeno, které vás tížilo již tak dlouho, že jste ho dokonce přestali vnímat. Díky tomu jste mohli propadnou pocitu těžkosti, zatuhlosti, neschopnosti pohnout se z místa nebo vidět problikávající naději v dálce.

Úplněk však ukazuje, že nyní se vše vyjasní nebo alespoň poodhalí. Nastává čas zkusit něco nového, vydat se novým směrem. Bude jednodušší se rozhodnout a chopit se nových příležitostí. Úplněk nyní otevírá skořápku, která vás dosud držela uvnitř. Díky tomu zjistíte, že se celková situace sice změnila, ale přinesla mnoho nového. Povzbuzující na tom je, že bude celkem snadné přizpůsobit se novým situacím.

Druhá strana konstelace ukazuje, jak lze také špatně uchopit či prožít úplněk. Problémy mohou nastat ve vztazích, protože někteří budou vnímat současné energie zkresleně a ve výsledku ublíží nejvíc těm, koho milují. Podnícené, ale neukázněné vášně budou hledat uspokojení mimo existující vztah, což může skončit nevěrou. Horoskop ukazuje, že zesílí sexuální pud, který nebude mít mnoho společného s láskou. Má-li člověk nepořádek ve svém nitru nebo v osobním životě, může vnímat lásku, trvalý vztah, věrnost, oddanost jako okovy a bude se jich chtít zbavit.

V některých případech se může zesílit dokonce i agresivní pud, který ve spojení se zesíleným sexuálním pudem nepřinese nic dobrého. Člověk pak rychle ztratí svou lidskou, laskavou stránku. Pokud sám sobě naprosto nerozumí, probudí se v něm zvíře. Krutost, vulgárnost, sadismus, brutalita, bezohlednost jsou projevy nebezpečně zesílených pudů, které člověk nemá pod kontrolou.

Jestliže své pudy udržíte pod kontrolou a nenecháte se jimi unést na divokou jízdu za požitkářstvím, rozkoší a sobeckou svobodou, můžete naopak hodně získat, zejména nové přátele nebo navázat důležité kontakty. Stačí ponořit se do nitra, zbavit ho nahromaděného nepořádku, projasnit mysl, zklidnit srdce a otevřít se novým příležitostem. Naštěstí to může být v těchto dnech celkem snadné.

Líbí se vám článek?

  1. Připojte svůj komentář.
  2. Sdílejte jej s přáteli.
  3. Ohodnoťte nás hvězdičkami.
  4. DĚKUJEME.

Prosím, nekopírujte článek ani jeho části bez uvedení autora a zdroje. Děkujeme.

Ilustrační foto: www.shutterstock.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *